fbpx
Architektonické studie

Moderní stodola

Moderní Stodola – architektonická studie možné výstavby na prodávaném pozemku

Architektonická studie prezentující nově navržený dům pro účely lepšího prodeje pozemku. Atypicky umístěný prostor pro výstavbu domu bylo třeba klientovi prezentovat názorně za pomoci 3D fotorealistické vizualizace.
Dle regulativ územního plánu byl navržen rodinný dům vč. zpevněných a travnatých ploch.

Obecně o architektonických studiích:
Architektonická studie se zpracovává pro lepší představu o budoucím stavebním záměru. Může sloužit jak jednotlivým investorům pro jejich soukromé účely, tak širšímu publiku např. u veřejných staveb. Není tedy primárně určena pro komunikaci se stavebním úřadem nebo dotčenými orgány. Zpracovávána bývá převážně architekty, na rozdíl od projektové dokumentace, kterou zpravidla zpracovávají spíše projektanti.
Pro účely makléřů se hojně využívá studie rodinného domu pro prodej pozemku, zastavovací studie pro investory v rozsahu od rodinného domu po rozsáhlé pozemky a jejich využití.  

RD Moderní Stodola
  • Klient: RE/MAX G8 Reality Brno
  • Kompletace: Květen 2020
  • Typ Projektu: Architektonická studie – Rodinný dům
  • Architekt: Martin Lucci

Základní myšlenka

Vytvoření moderního domu v klasickém stylu zapadajícího do okolní výstavby. Využití moderního plošného prosklení dává sedlové střeše unikátní design.

Nejsilnější nástroj při prodeji nemovitosti jsou emoce, které se snažíme našimi návrhy a vizualizacemi v lidech vyvolat.

Martin Lucci