fbpx

Děláme skvělé 3D Fotorealistické Vizualizace Architektury

Jsem architekt, designér a expert na fotorealistické vizualizace architektury (interiér, exteriér, prostředí).

Mám 25 let zkušeností s grafikou, designem architektury, interiéru ale hlavní zaměřením je fotorealistická vizualizace architektury.

Díky tisícům zpracovaných zakázek, projektů, studií a stálému zdokonalování postupů, technik, vytváření nových standardů mohu nabídnout velmi kvalitní a rychlé zpracování Vaší zakázky.

Rád poradím i vhodné využití vizualizací a jejích výstupů pro ideální využití v propagaci a marketingu pro každý jednotlivý případ.

Zpracuji projekty od malého domu či Virtuálního Home Stagingu malého panelákového bytu až po velké a rozsáhlé developerské projekty.

Tým se rozrostl vzhledem k požadavkům klientů o precizního 3D modeláře a velmi talentovanou Interiérovou designérku.

Úzkou spolupráci máme také s dodavateli kvalitních interiérových komponent, ale i ověřené realizátory domů.

Architektonické studie a Vizualizace mohou a jsou realizovány v praxi.

Architektura

Pro Vaše prázdné pozemky navrhnu atraktivní dům (architektonická studie) či jinou stavbu, která koresponduje s využitím pozemku (od rodinného domu, řadovou či bytovou výstavbu až po rozsáhlé zastavěné oblasti) dle platných regulativ platného či plánovaného územního plánu, terénní úpravy, orientace vůči světovým stranám, záměru investora či cílovou skupinu.

Pro Vaše secondhandové domy / byty navrhnu rekonstrukci exteriérů, ale i změny dispozičních řešení a vhodné využití prostoru.

Vše ve formě studie pro účely 3D fotorealistické vizualizace.

3D Vizualizace

Kvalitní vizualizace architektury je hlavní obor naší činnosti.
Vizualizace je vytvořena z dodaných podkladů a informací kolem projektu či plánovaného záměru.

Vždy je zpracovávána vizualizace jako kompletní prostor (exteriér i interiér) a ne pouze část pro hezký záběr tak jak tomu bývá často u vizualizací tzv. na efekt nebo vkládání 3D objektů do fotografií.

Tato forma komplexního zpracování prostoru má základní výhodu ve variabilitě výstupů z hotové a připravené vizualizaci (viz další sloupec).

3D Fotorealistická vizualizace má za úkol poskytnout výstupy pro efektivní marketing a propagaci a tím u potencionálního klienta vytvořit tzv. WOW efekt a vzbudit emoce právě k Vámi nabízené nemovitosti.

Skutečně to funguje ...

Rendery a jiné

Díky již zmíněnému postupu vizualizování komplexního prostoru a to jak v interiéru tak v exteriéru je možné následně provést řadu různorodých výstupů.

STATICKÝ RENDER - V prvé řadě je možno vytvořit jakýkoliv širokoúhlý záběr či detail na vizualizovanou nemovitost.

VIDEO - Atraktivní a často využívanou služba (animace kamery) buďto ve formě průletu kamery nebo jednotlivých sekvencí spojených do atraktivního ozvučeného videa prezentujícího kvality a potenciál nemovitosti.

360° POHLEDY (sférické) - jednotlivých místností či tzv. 360 TOUR (obdoba Matterport u stávajících nemovitostí) průchod celým bytem spojenými pohledy. Tuto technologii a hlavně spojení jednotlivých sfér spojených do velkého celku jsme zdokonalili a je dnes možné vytvářet velmi rozsáhlé prostory (kombinace exteriérů a interiérů), použít na webových stránkách i jako tzv. selektory nemovitostí a v neposlední řadě vložit do GOOGLE MAP jako STREETVIEW zcela nové lokality (tím také rychle prezentovat a zpřístupnit širokému obecenstvu)

3D PŮDORYSY - u domů vč. okolí se vstupy a výstupy do domu a tím větší názornost pro klienta ukázky některých druhů výstupů naleznete zde:

Martin Lucci
Architect, 3D vizualizer
info@visualization-3d.com
Kateřina Kersey
Interiérový designer
Kuba
3D modeler
pošlete
vaše
cv